Kennis maken met muziekinstrumenten bij muziekvereniging Eendracht

Iedereen die wil weten hoe een klarinet klinkt of op een trompet wil (proberen te) blazen is van harte welkom op maandagavond 7 juni bij muziekvereniging Eendracht in Colmschate. Uiteraard zijn er meer instrumenten aanwezig die in een harmonieorkest passen.
Een mooie gelegenheid voor kinderen en volwassenen om kennis te maken met deze muziekinstrumenten.
Leden van het orkest zullen aanwezig zijn om over lessen en het in bruikleen krijgen van een instrument inlichtingen te geven.
Ooit gespeeld maar niet in het bezit van een instrument, ook dan zijn er mogelijkheden bij Eendracht. Binnenlopen kan tussen 18.30 uur en 19.00 uur in het Hof van Colmschate aan de Holterweg.
Om 19.00 uur volgt de voorspeelavond, waar leerlingen en orkestleden een optreden zullen verzorgen evenals de blokfluitgroep. De toegang is gratis.